Wyszukiwarka
Zaloguj się
Waluty
Wersje językowe
Kielich tradycyjny 177
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kielich mszalny wykonany z mosiądzu, złocony, miejscami srebrzony. Posiada warstwę ochronną zabezpieczającą przed ciemnieniem srebra, odciskami palców, wilgotnością powietrza i innymi szkodliwymi czynnikami.
Dane techniczne
| Materiał | mosiądz |
| Wykończenie | złocenie + lakier ochronny |
| Wysokość | 21 cm |
| Pojemność | 300 ml |
| Średnica czary | 9.5 cm |
| Średnica stopy | 13 cm |
| Waga | 600g |
| Futerał | wybierz w opcjach |
| Patena | wybierz w opcjach |
| Inne wersje - na zamówienie | tak |
| Grawerunek okolicznościowy | Istnieje możliwość wykonania grawerunku na spodniej części stopy kielicha. Tekst proszę przesłać na adres e-mail: grawerowanie@uruszczak.pl |