Wyszukiwarka
Zaloguj się
Waluty
Wersje językowe
Kielich neogotycki 174
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kielich mszalny wykonany z mosiądzu, złocony, zdobiony ornamentami roślinnymi wykonanymi techniką grawerską. Model inspirowany niemieckimi kielichami neogotyckimi z początku XX wieku.
Dane techniczne
| Materiał | mosiądz |
| Wykończenie | złocony |
| Wysokość | 21.2 cm |
| Pojemność | 300 ml |
| Średnica czary | 11 cm |
| Średnica stopy | 15 cm |
| Waga | 765g ±5% |
| Futerał | wybierz w opcjach |
| Patena | wybierz w opcjach |
| Inne wersje - na zamówienie | na zamówienie |
| Grawerunek okolicznościowy | Istnieje możliwość wykonania grawerunku na spodniej części stopy kielicha. Tekst proszę przesłać na adres e-mail: grawerowanie@uruszczak.pl |