Wyszukiwarka
Zaloguj się
Waluty
Wersje językowe
Kielich neogotycki 165
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kielich mszalny wykonany z mosiądzu, złocony, zdobiony wizerunkami Rodziny Świętej.
Na czarze kielicha widnieje grawerowany napis "HIC EST ENIM CALIX SANGUINIS MEI".
Dane techniczne
| Materiał | mosiądz / mosiądz + czara ze srebra (opcja) |
| Wykończenie | złocony |
| Wysokość | 22 cm |
| Pojemność | 350 ml |
| Średnica czary | 11.2 cm |
| Średnica stopy | 16 cm |
| Waga | 850g ±5% |
| Futerał | wybierz w opcjach |
| Patena | wybierz w opcjach |
| Grawerunek okolicznościowy | Istnieje możliwość wykonania grawerunku na spodniej części stopy kielicha. Tekst proszę przesłać na adres e-mail: grawerowanie@uruszczak.pl |