Wyszukiwarka
Zaloguj się
Waluty
Wersje językowe
Kielich neogotycki 111
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kielich mszalny w stylu francuskiego neogotyku wykonany z mosiądzu, złocony. Zdobiony filigranami i plakietkami ze scenami z życia Chrystusa. Kielich został odtworzony na podstawie starych francuskich rycin.
Na czarze kielicha widnieje grawerowany napis "HIC EST ENIM CALIX SANGUINIS MEI".
Dane techniczne
| Materiał | mosiądz / mosiądz + czara ze srebra (opcja) |
| Wykończenie | złocony |
| Wysokość | 24.5 cm |
| Pojemność | 350 ml |
| Średnica czary | 11 cm |
| Średnica stopy | 15.4 cm |
| Futerał | wybierz w opcjach |
| Patena | wybierz w opcjach |
| Grawerunek okolicznościowy | Istnieje możliwość wykonania grawerunku na spodniej części stopy kielicha. Tekst proszę przesłać na adres e-mail: grawerowanie@uruszczak.pl |