Wyszukiwarka
Zaloguj się
Waluty
Wersje językowe
Kielich neogotycki 102
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Materiał | mosiądz / mosiądz + czara ze srebra (opcja) |
| Wykończenie | złocony |
| Wysokość | 23 cm |
| Pojemność | 350 ml |
| Średnica czary | 11 cm |
| Średnica stopy | 16.5 cm |
| Futerał | wybierz w opcjach |
| Patena | wybierz w opcjach |
| Grawerunek okolicznościowy | Istnieje możliwość wykonania grawerunku na spodniej części stopy kielicha. Tekst proszę przesłać na adres e-mail: grawerowanie@uruszczak.pl |